KADEH.NET & DEMLEN.NET siteleri sizlere içki aromaları konusunda en kaliteli ürünleri ulaştırmayı hedefleyen e-ticaret sitelerimizdir.

 Bünyesinde bulunan tüm ürünler ,GMP standartlarına uygun, ISO 9001 ve ISO22000 sertifikalarına sahip, yüksek teknolojik ekipmanlar ile titizlikle üretilerek satışa sunulmuştur. Global aroma üreticileri arasında dünyanın en büyük tedarikçilerinden olan Almanya'nın en köklü aroma firması SYMRİSE , yaklaşık 30.000  hammaddelerle üretilmiş ürünleri ile gıda üreticileri, besin üreticileri ve aroma tedarikçilerine hizmet vermektedir.


 Lezzet ve koku olarak en üst seviyede, aromalarının  kalitesinden ödün vermeden, ürünlerin kendi renk kodları ile üretildiği fine craft içki aromalarının müptelası olacaksınız :)


Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz ürünlerimizi sorunsuzca sizlere ulaştırarak, her zaman en keyifli anlarınıza ortak olmayı amaçlamaktayız.


Geniş bir yelpazede hizmetini sürdüren farklı sektorlerdeki sitelerimizde de bildiğiniz üzere

  '' EN GÜVENİLİR SİTELER SIRALAMASINDA '' HER ZAMAN EN BAŞTAKİ YERİNİ KORUMA GAYRETİNDE OLAN sitelerimizin her zaman sizlerin yanında olduğunu bilmenizi isteriz. 


  Her sorununuzda ve mutlu paylaşımlarınızda yanınızda olarak e ticaret sektorunde 5. yılımızı doldurduk. Bu süreçte bize ve sektöre emeği geçen tüm dostlara selamlar eder,mutlu huzurlu ve güvenli alışverişlerinizin devamını dileriz.  Her zaman ilgi,sevgi ve başarı ilkesi ile kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz...Sorun,şikayet ve önerileriniz için bizlere yön vermeye devam etmenizi diler,hayırlı alışverişler temenni ederiz.